Dekorationsartikel gehören nicht zum Leistungsumfang.
23,99 €
Versandkostenfrei per Post / DHL
Lieferzeit 1-2 Wochen
Kategorien:
Beschreibung
Golden Eye ||I can't stand the rain ||I want youe near me ||Let's stay togehter ||Nutbush city limits ||Steamy windows ||The best |Typical male |We don't need another hero |What's love got to do with it |Waht ever you want |When the heatache is over |Tina Turner
Golden Eye ||I can't stand the rain ||I want youe near me ||Let's stay togehter ||Nutbush city limits ||Steamy windows ||The best |Typical male |We don't need another hero |What's love got to do with it |Waht ever you want |When the heatache is over |Tina Turner
Details
| Erscheinungsjahr: | 2000 |
|---|---|
| Genre: | Pop und Rock |
| Medium: | Buch |
| Inhalt: | Buch |
| ISBN-13: | 9788882915346 |
| ISBN-10: | 8882915344 |
| Herstellernummer: | IMP7353A |
| Ausstattung / Beilage: | Songbuch (Gesang, Klavier und Gitarre) |
| Einband: | Gebunden |
| Komponist: | Tina Turner |
| Hersteller: | Edition Carisch |
| Verantwortliche Person für die EU: | preigu GmbH & Co. KG, Lengericher Landstr. 19, D-49078 Osnabrück, mail@preigu.de |
| Maße: | 197 x 134 x 7 mm |
| Von/Mit: | Tina Turner |
| Erscheinungsdatum: | 03.05.2000 |
| Gewicht: | 0,255 kg |